Tellimusele järele tulemine

Väljastuslao avamisajad:

NB! Avamisaegu uuendatakse nädala alguses ning täiendatakse nädala jooksul olenevalt klientide soovidest või ära ütlemistest.
Avamiskellaeg “selgumisel” tähendab, et väljastusladu pole veel kinnitanud lahtioleku aegu ning sellele päevale saab pakkuda endale sobivat kellaaega.

Aadress: Marja 4/1 , laohoone M, Kristiine linnaosa, 10617, Tallinn, Harju maakond

Meie lao täpse asukoha leiate ka GoogleMaps rakendusest (rakendus Waze juhatab valesti) sisestades otsingusõna “Allboards Eesti OÜ”. 
Või vajuta siia!

Tulen ise järele

Väljastusladu on avatud vaid nimetatud aegadel või eelneval kokkuleppel. Väljastusaegade väliselt tellimusi ei väljastata. Juhul, kui antud väljastusajad Teile ei sobi, palume sobivad kuupäevad ning kellaajad saata aadressile order@magnettahvlid.ee.

Kuidas meie väljastusladu leida?

Jõudes Marja tänavale Mustamäe teelt, pöörake esimesel võimalusel paremale Marja 4/1 hoovi (kahekordne tellistest hoone). Hoovi sissesõites hoidke paremale ning otse. Keset territooriumi näete lahtist metallaeda millel on sissesõitmist keelav märk - sõitke aeda sisse. Meie väljastusladu (märgistatud tähega M) asub territooriumi paremal tagumises nurgas Mustamäe tee ääres (ühekordne tellistest hoone), magnettahvlid.ee väljastuslao number on 5.