Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Tellimusele järele tulemine

Alates 25.05 väljastusladu suletud. Tellimuste üle andmine vaid eelneval kokkuleppel. Broneerimine info@magnettahvlid.ee

Aadress: Marja 4/1 , laohoone M, Kristiine linnaosa, 10617, Tallinn, Harju maakond

Meie lao täpse asukoha leiate ka GoogleMaps rakendusest (rakendus Waze juhatab valesti) sisestades otsingusõna “Allboards Eesti OÜ”. 
Või vajuta siia!

Tulen ise järele

Väljastusladu on avatud vaid nimetatud aegadel või eelneval kokkuleppel. Väljastusaegade väliselt tellimusi ei väljastata. Juhul, kui antud väljastusajad Teile ei sobi, palume sobivad kuupäevad ning kellaajad saata aadressile order@magnettahvlid.ee.

Kuidas meie väljastusladu leida?

Jõudes Marja tänavale Mustamäe teelt, pöörake esimesel võimalusel paremale Marja 4/1 hoovi (kahekordne tellistest hoone). Samas hoovis asub ka Möllerauto autoparkla. Hoovi sissesõites hoidke paremale ning otse. Keset territooriumi näete lahtist metallaeda millel on MyBee logo- sõitke aeda sisse. Meie väljastusladu (märgistatud tähega M) asub territooriumi paremal tagumises nurgas Mustamäe tee ääres (ühekordne tellistest hoone), magnettahvlid.ee väljastuslao number on 5.

NB!

Tellimused on komplekteerituna väljastuslaos 30 tööpäeva. Tellimustele mis on laos järeletulemist oodanud 60+ tööpäeva võidakse rakendada ladustamistasu ja/või tellimuses olevad tooted pannakse järeltellimusse.