Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Tutvustame erinevaid tahvleid

Ostes oma esimest tahvlit või valides mitme erinevad pinnaviimistluse vahel tekib tihti rohkesti küsimusi.  Meie turundusjuht vastab ning soovitab.

Kui seisame silmitsi vajadusega osta magnet- või kriiditahvel, siis kahtleme tihti, milline tahvlipind on parim valik. Praegusel hetkel võib turult leida terve rea erinevate omadustega ja hindadega tooteid. Just sellepärast tasub veidi uurida saadaolevate valikute kohta, ning veidi süveneda või küsida mille poolest pakutavad valikud üksteisest erinevad ja millele peaksite tähelepanu pöörama.

Mis on magnettahvel?
Tahvleid seostatakse üldjuhul vaid koolides/ülikoolides olevaks abivahendiks, tegelikud tänu tahvlite erinevatele omadustele ja disainile saab tahvlit muuta ideaalseks elemendiks ka teistes ruumides, alates tootmisüksustest  kaasaegsete lastetubadeni ja funktsionaalsete kontoriteni.

Lakitud tahvlid ehk valge tahvel

Kuiv kustutatav pealispind tagab korduva ning kauakestva kasutuse. Tahvel toimib ideaalselt asutustes, kus on vajadus informatsiooni/andmeid tihti muuta või kustutada nt. keeltekoolides, koolituskursustel, töötubades ning samuti ettevõtetes, kus sageli korraldatakse koosolekuid ja ajurünnakuid. Antud toode on väga kerge ning õhuke, sellepärast suuremadi tahvlid vajavad transportimisel ettevaatlikust.

Keraamilised tahvlid

Sellist tüüpi tahvli puhul on magnetplaat kaetud keraamilise kihiga mis tagab tahvli ülima vastupidavuse. Tahvli üldised omadused on lakitud tahvlitega sarnased, kuid keraamilised tahvlid taluvad nii intensiivsemat kasutamist kui ka sagedast kustutamist koolides, loengusaalides ja koolituskeskustes. Keraamilised poolmatid tahvlipinnad on väga vastupidavad kriimustustele ja värvimuutustele.
P4 tahvlitel on projektsioonipind, mis tähendab, et tänu tahvli matile pealispinnale on seda võimalik kasutada projektorina ekraanina.

Kriiditahvlid

Kõige traditsioonilisem tahvel, mida igaüks on harjunud kohtama koolides. Siiski, lisaks tavapärasele kasutamisele sobivad nad suurepäraselt turundusteabe edastajatena näiteks HoReCa või kaubanduse valdkonda. Lisaks seinatahvli klassikale vormile on väga populaarsed ka kõnniteedele paigutatavaid harkjalad. Need tahvlid toimivad imehästi kahepoolse stendina mis informeerib möödujaid uutest pakkumistest või juhistest. Ostu sooritamisel jälgi kas tegu on magnetilise või mitte magnetilise kriiditahvliga.

Kork- ja tekstiitahvlid

Lisaks klassikalisele kirjutustahvlitele on meil pakkuda lahendusena  korgi- või viltpinnaga tahvleid. Sellised tahvlid on ainulaadsed kuna ei ole mõeldud markeriga teabe kirjutamiseks, vaid dokumentide, fotode, piltide või märkmete kinnitamiseks.
Kindlasti määrab selle toote valimisel olulist osa tahvli paigaldamise keskond.

Klaastahvlid

ALLboardi klaastahvlid on valmistatud 4mm paksusest karastatud klaasist. Selle materjali valik mõjutab mitte ainult plaadi enda tugevust, vaid eelkõige ohutust. Kukkumisel laguneb klaas väikesteks tükkideks, mida hoiab koos spetsiaalne kiht. Klaasplaadi pinnal on kuivpuhastatava tahvli omadused, kasutades klaasitahvlite jaoks mõeldud markereid (tahvlitel võib kasutada ka kriidimarkereid). Kirjutatud teksti saab käsna või lapiga lihtsalt maha pühkida. Iga klaasplaadi tagakülg on tugevdatud tsingitud ferromagnetilise lehega, mis annab sellele magnetilised omadused – kuid selle pinnale saab kinnitada ainult spetsiaalseid neodüümmagneteid.

Allboards inimesed kontoris vestlevad korktakvel