Millist transporditeenust valida?

Valge kolmeosaline keraamiline magnettahvel kinnituskoht

Tahvlite transportimine toodete eriliste mõõtude pärast võib olla väga keeruline. Teeme selle protsessi Teie jaoks võimalikult mugavaks pakkudes erinevaid transportimise lahendusi.

Tulen ise järele

Oma tellimuse saate mugavalt ning ohutult käte väljastuslao välialalt. Veendu vaid, et Teie transpordivahend mahutab tahvli korrektselt ning lepime kokku sobiva aja.

Transport uksest ukseni

Transpordime tahvli valitud aadressi välisukseni.

Transport paigaldusega

Toome tahvli Teie soovitud aadressile ning paigaldame toote/d. Kasutame teenuse osutamiseks usaldusväärset mööblipaigaldus ettevõtet.

Praegu vaid Tallinna piires!

Toode postiga

Kasutame toote postitamiseks Teile sobivat postiteenust. Kirjutage meile oma soovides info@magnettahvlid.ee ning leiame Teile sobiva lahenduse.

  • Tulen ise järele
  • Transport uksest ukseni
  • Transport paigaldusega
  • Toode postiga

Pakume võimalust klientidele oma toodetele ise järele tulla. Asume Tallinna kesklinnas ja väljastame toote/d eelnevalt kokku lepitud aegadel. Palume vaid veenduda ennem ostule järele tulekut, et tahvel mahub Teie transpordivahendisse (tahvlite mõõdud on välja toodud toote lehel. Lisainfo saamiseks võite ühendust võtta meiega info@magnettahvlid.ee

Korraldame transpordi Teie valitud aadressi välisukseni. Transpordi hinna sees on vaid toote transpordi hind, tuppa kande või paigaldamise puhul valige teenuseks "transport paigaldusega".

Tahvlite paigaldamine ei ole kõigile jõudumööda ning alati pole see Teie aja kõige targem kasutus. Sellepärast vahendame ka teenusena tahvlite transporti paigaldusega. Teeme koostööd usaldusväärse mööblipaigaldus ettevõttega kes transpordib ning paigaldab tooted Teie valitud aadressile. 
Teostame teenust paraegu vaid Tallinna piires.

Kasutame toote postitamiseks Teile sobivat kullerteenuse või postiteenuse osutajat.