Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Värviline harkjalg

Suurim valik erinevaid harkjalgu eriti heade hindadega. ALLboards harkjalad on tahvlid, mis seisavad jalgadel. Neil on must vastupidav pind, millele saab kirjutada kriidiga ning seejärel pühkida kirjutatud teksti käsna või lapiga. Samuti saab relaamtahvleid liigutada ja paigutada ükskõik kuhu, olenevalt vajadustest, nii seest kui väljast.

Allboards tahvlid on saadaval naturaalse lakiga puitraamides, 40mm profiiliga, kolmes mõõdus: 100x60cm, 118x61cm ja 150x61cm.

Musta kriidipinnaga tahvlit kasutatakse eelkõige hotelli- ja toitlustussektoris – HORECA . Nad saavad end tõestada kohtades, kus on vajalik süsteemne ja lihtne infovahetus, st restoranides, baarides, lõunasöökides, kohvikutes ja kondiitritoodetes. Iga päev saad kirjutada kriiditahvlitele uut menüüd, kirja panna jooksvaid pakkumisi või julgustavaid ja sageli humoorikaid loosungeid. Kriiditahvlitest saab kasulik lahendus ka väikeettevõtetele ja ettevõtetele, näiteks lillepoodidele, köögiviljapoodidele ja kohalikele kauplustele. Nad on suurepärane reklaamikandja. Tahvel on suurepärane valik ka lastetuppa, kohaks loomingulisteks mängudeks, kirjutamise ja joonistamise õppimiseks. Tugev ja vastupidav pind tagab pikaajalise kahjustusteta kasutamise. Pakume tahvlile kirjutamiseks valget ja värvilist kriiti, samuti värvilisi kriidimarkereid.

Kriidipinnaga reklaamtahvlid. Saadaval erinevad raami värvid.
Mitte sobiva tooni puhul saab meilt ka tellida eritellimusena tahvel Teile sobivates toonides
Ideaalne kauplustesse, restoranidesse ja baaridesse.