Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Ratastel tahvlid

Magnetilised kuivalt kustutatavad mobiilsed tahvlid on teatud tüüpi tahvlid, mis asetatakse funktsionaalsetele anodeeritud alumiiniumist alustele (kaitstud halliks muutumise eest). Stendidel on rattad, mis garanteerivad plaadi lihtsa transpordi ruumist ruumi. Tahvlite valgetel lakitud pindadel on kuivpuhastusomadused – neile saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning kirjutatud teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Tahvlitel on ka magnetilised omadused – nende pinnale saab kinnitada magneteid, samuti tarvikuid ja muid magnetilisi õppevahendeid. Rotary ja mobiilsed mobiilsed lauad on kahepoolsed, mis tähendab, et üks toode pakub meile kahte praktilist tööpinda. Pakume ka mobiilseid keraamilise pinnaga tahvleid, mis on äärmiselt vastupidavad kriimustustele ja kahjustustele.

Mobiilseid tahvliraame iseloomustab stabiilne ja kindel struktuur. Neil on spetsiaalsed rataste blokeerimissüsteemid, mis kaitsevad plaati spontaanse liikumise eest. Mobiilsetel tahvlitel on lisaks spetsiaalsed riiulid tarvikute jaoks markerite või magnetite kujul. Mõnedel meie mobiilsetel tahvlitel on lisakonksud, hoidikud paberilehtedega ploki jaoks ja nende vahekaugus on reguleeritav.

Pöörleva telgjoonega mobiilseid tahvleid on saadaval kümnekonnas erinevas suuruses, vahemikus 120x90cm kuni 250x120cm. Kindlasti leiab igaüks endale midagi. Plaatide paigaldamine ei ole keeruline ja toimub mõne lihtsa sammuga.

Meie pakutavatel mobiilsetel tahvlitel on kahepoolne kuivpuhastus- ja magnetpind, mis teeb neist ülimalt kasulikud seadmed igas kontoris, kooliklassis ja muudes ärikohtumisteks, õppimiseks, esitlusteks või töötajate meeskonna igapäevaste tööülesannete planeerimiseks mõeldud ruumides. .Seda tüüpi seadmed on suurepärane võimalus koolide tundide mitmekesistamiseks, näiteks võõrkeelsete sõnade õppimise parandamiseks või testide ja kaartide läbiviimiseks. Meie äärmiselt vastupidava keraamilise pinna ja tugevate ratastega raamidega lauad sobivad suurepäraselt töökindlate tööstuslike plaatide rolliks, mis puutuvad sageli kokku karmide töötingimustega. Mobiilne plaat on ideaalne lahendus tootmissaalidesse ja töökodadesse. Suureks edasiarenduseks on rattalukud, mis hoiavad ära plaadi soovimatu liikumise.

Mobiilseid tahvleid müüakse koos täieliku montaažikomplekti ja riiuli ning võimalike lisatarvikutega, nagu markerid, klotsid või svamm.

Pakume ka eritellimusel valmistatud mobiilseid tahvleid, mis tahes suuruses ja trükiga.