Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

MEGAtahvlid

MEGAboards – kõigist teistest suuremad keraamilised projektsioonitahvlid
Magnettahvlite maailm on seni lähtunud standardmõõtudest. Kui pikkus polnud probleem, ulatudes isegi 300 cm-ni, siis tahvlite kõrgus oli piiratud 120 cm-ga. ALLboardsi MEGAboards sari on täielik uudsus, mis toob turule suured tahvlid – isegi 150 cm kõrgused, mis säilitavad endiselt kõik oma eesmärgid.
MEGAboardsi seeria keraamilised projektsioonitahvlid säilitavad kõik olulised funktsioonid. Need on magnetilised, kuivalt kustutatavad ja neid saab kasutada multimeediaprojektori ekraanina. Tahvli pind on kaetud spetsiaalse keraamilise kulumiskindla kattega. Keraamilisel pinnal on 25-aastane tootjagarantii.
MEGAboardide suurus on täielik uudsus. Neid laudu iseloomustab nende ebastandardne kõrgus, mis on koguni 1,5 m. See on teistele tootjatele kättesaamatu mõõde. Pakkumisel on tahvlid viies standardpikkuses: 1,5m, 1,8m, 2m, 2,4m ja 3m, kuid tahvli pikkuse saab tellija valida ka individuaalselt, kuna iga MEGA-tahvel valmistatakse eritellimusel.
Toote paigaldamine, vaatamata selle mõõtmetele, ei tohiks probleeme tekitada. Kõigi nende konstruktsiooni nurkades on spetsiaalsed kinnitusavad. Kõigi keraamiliste plaatide komplekt sisaldab kruvisid ja montaažijuhendit. Komplekti kuuluvad plastkorgid muudavad kinnituselemendid täiesti nähtamatuks ega riku selle esteetikat.
MEGAboards seeria lauad sobivad suurepäraselt suurtesse ruumidesse ja suurtesse ruumidesse. Tänu kasutatud projektsioonitehnoloogiale, mis on ALLboardide unikaalne kontseptsioon, sobivad need tahvlid suurepäraselt kontoritesse ja suurematesse konverentsiruumidesse.

Vaadake MEGAboardide kohta lisateavet meie blogipostitustest. Mittestandardsete mõõtmetega tahvlid võivad täita ruumi, kus sellist toodet vajatakse. Pakume professionaalset nõu plaadi teie ukseni toimetamise teenusega.