Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Lakitud magnettahvlid

ALL tahvlid on valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid klassikalise valge lakitud pinnaga. Sellel pinnal on kuivpuhastusomadused – sellele saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Tahvlitel on ka magnetilised omadused – nende pindadele saab kinnitada magneteid, aga ka magnetiga tarvikuid ja muid õppevahendeid (näiteks magnetraamid, kaardid, planeerijad).

ALLboards valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid on saadaval anodeeritud alumiiniumraamides (kaitstud hallimise eest) või puitraamides, naturaalse puidu varjus ja 5 muus värvitoonis: roheline, sinine, punane, tumesinine ja roosa.

KÕIK lauad on saadaval paljudes suurustes, alates 60x40cm kuni 300x120cm. Neid iseloomustab lihtne paigaldamine tihvtide või riputussiiniga. Plaate saab paigaldada vertikaalselt või horisontaalselt.

Valgeid magnetilisi kuivalt kustutatavaid tahvleid hakatakse kasutama mitte ainult kontorites, konverentsiruumides, koolides, lasteaedades ja ülikoolides, vaid ka erakorterites ja kodustes töökohtades. ALLboards on täiuslik tööriist teabe kiireks ja läbipaistvaks kogumiseks ja salvestamiseks. Tänu tolmuvaba kirjutamise võimalusele ilma kriiti kasutamata ja probleemivabale puhastamisele on valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid muutunud atraktiivseks alternatiiviks traditsioonilistele kriiditahvlitele. Need ei määri käsi, riideid ega plaati ümbritsevat pinda ega kujuta endast ohtu allergikutele.

Igal komplekti kuuluval valgel tahvlil on riiul aksessuaaride jaoks ja pulkade komplekt tahvli riputamiseks. Valitud alumiiniumraamides magnetplaatidele lisame komplekti: magnetkäsn, magnetid ja markerid – see on näidatud iga tahvli esimesel fotol oleval graafikul.

Pakume ka eritellimusel valmistatud kuivalt kustutatavaid magnettahvleid, mis tahes suuruses ja trükiga.