Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Keraamilised magnettahvlid

Keraamilised/portselanist kuivpuhatavad magnettahvlid ALLboard s on ülimalt vastupidava pinnaga tahvlid, mis on valmistatud lakitud teraslehest, mis on kaetud spetsiaalse keraamilise kattega, mis tõstab oluliselt pinna vastupidavust UV-kiirgusele, kriimustustele, kriimustustele ja muudele kahjustustele. Sellel pinnal on kuivpuhastusomadused – sellele saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Valgetel keraamilistel tahvlitel on ka magnetilised omadused – nende pindadele saab kinnitada magneteid, aga ka magnetiga tarvikuid ja muid õppevahendeid (nt magnetraamid, kaardid ja planeerijad). Rohelistel keraamilistel tahvlitel on traditsiooniline kriidipind, millele saab kirjutada kriidi või kriidimarkeritega. Iga plaadi tagakülg on tugevdatud tsingitud lehega, mis annab sellele veelgi suurema stabiilsuse ning kaitseb niiskuse ja painde eest.

ALLboardsi pakutavate keraamiliste / portselanist magnetiliste kuivkustutatavate tahvlite pindadel on lisaomadused. P4 projektsioonitahvlid on mattpinnaga. Nende eeliseks on võimalus kasutada tahvlit projektori ekraanina. Tänu matile pinnaviimistlusele ei teki pildi kuvamisel tahvlile peegeldusi, mis mõjutavad esitluse loetavust. Lisaks on esitlusel võimalik kirjutada tahvlile kuivkustutusmarkeritega, et olulisi elemente rõhutada ja eksponeerida. Seetõttu ei ole vaja spetsiaalset laserkursorit kasutada. P3 tahvlid on poolmati pinnaga tahvlid, mida saab erijuhtudel kasutada ka projektsiooniekraanina. ALLboards keraamilised plaadid on saadaval anodeeritud alumiiniumraamides (kaitstud hallimise eest), viimistletud hallide nurkadega.

Allboards keraamilised / portselanist magnetilised kuivpuhastusplaadid on saadaval paljudes suurustes, vahemikus 90x60cm kuni 400x120cm. Neid iseloomustab lihtne kokkupanek, mis seisneb plaadi riputamises läbi nurkades olevate aukude kinnitatud tihvtide külge ja seejärel katmises plaadile kinnitatud spetsiaalsete katetega. Neid saab paigaldada vertikaalselt või horisontaalselt.

Keraamilised/portselanist kuivpuhastavad magnetplaadid ALL-tahvleid hakatakse kasutama kontorites, konverentsiruumides, loengusaalides, koolide ja ülikoolide koosolekuruumides. ALLboards on täiuslik tööriist teabe kiireks ja läbipaistvaks kogumiseks ja salvestamiseks. Tänu tolmuvaba kirjutamise võimalusele ilma kriiti kasutamata ja probleemivabale puhastamisele on valged keraamilised kuivalt kustutatavad tahvlid muutunud atraktiivseks alternatiiviks traditsioonilistele tahvlitele. Need ei määri käsi, riideid ega tahvli ümber olevat pinda ega kujuta endast ohtu allergikutele. Rohelised keraamilised tahvlid on uus versioon traditsioonilistest koolitahvlitest, mis on vastupidavamad ja kahjustustele vastupidavamad. Varustades ruumi P4 projektsioonipinnaga tahvliga, väldid topeltkulu magnettahvli ja projektsiooniekraani eraldi ostmisel. Äärmiselt vastupidava portselanpinnaga keraamilised tahvlid teenivad aastaid.

Igal komplekti kuuluval keraamilisel plaadil on riiul tarvikute jaoks ja paigalduskomplekt.

Pakume ka eritellimusel valmistatud igas suuruses keraamilisi tahvleid.