Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Esitlustahvlid

Pabertahvel on kompaktsete mõõtmetega teisaldatavad või liugtahvlid, mida saab kasutada ka plokkraamina. Pabertahvlite valgetel lakitud pindadel on kuivpühkimisomadused – neile saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning kirjutatud teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Pabertahvel on ka magnetiliste omadustega – nende pinnale saab kinnitada magneteid, samuti tarvikuid ja muid magnetilisi õppevahendeid. Mõned pabertahvel on lisaks varustatud kahe voltimisvarrega, mida saab kasutada paberilehtede riputamiseks, jättes kiirete märkmete tegemiseks kuivaks pühkimispinna. Paberilehed kinnitatakse magnetitega käte külge.

ALLboardsi pabertahvel on ratastega statiivialustele või riiulitele asetatud tahvlid, mida tänu oma kindlale struktuurile, kergusele ja liikuvusele saab hõlpsasti ruumide vahel teisaldada, et paigutada neid kõikjale, kuhu vaja. Pabertahvlitel on kõrguse reguleerimise süsteemid, samuti reguleeritava vahega konksud, mille külge saab riputada klotse, õppevahendeid, diagramme, kaarte.

ALLboardsi pabertahvel on mitmes erinevas suuruses. Nende kokkupanek on lapsemäng – enamik neist on karbist võttes kasutusvalmis.

Mõiste flipchart loodi kahe ingliskeelse sõna koostisest: flip – flip (lehekülgedele), diagramm – graafiku joonistamine, graafiku abil esitamine. Seega, nagu nimigi ütleb, sobib pabertahvel suurepäraselt nii kontorisse, koolitus- ja konverentsikeskusesse kui ka kooli, kus on vaja soetada täiendavat esitlustehnikat. Väikesed pabertahvel sobivad suurepäraselt nii kontorisse kui ka koju , kus elavad kunstnikuhinged ja vajadusel võivad nad toimida infotahvlitena ärikohtumiste, koolipidude külalistele või kaupluste ja teeninduspindade klientidele. Veidi suurema kasutatava pinnaga pabertahvel on suurepärane valik igasse konverentsiruumi, büroo- ja klassiruumi, loengu- ja koolitusruumi, tundide läbiviimiseks väikesele hulgale õpilastele.

Olenevalt mudelist müüakse ALL-plaate komplektidena koos riiulite ja tarvikutega, nagu švamm, markerid ja plokk.

Pakume ka eritellimusel valmistatud pabertahvele mis tahes trükiga.