Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

UUDIS! Keraamiline magnettahvel P4 MEGAtahvel

630.301,275.52

VIIMISTLUS – tahvlipind on kaetud spetsiaalse keraamilise kattega, vastupidav kriimustustele, kriimustustele ja intensiivsele kasutamisele. Plaat on täielikult magnetiline.

PROJEKTSIOON – tänu täismatile keraamilisele pinnale saab tahvlit kasutada projektoriekraanina , säilitades samal ajal kõik valge tahvli funktsioonid.

Ülisuured mõõtmed – Tahvlimõõdud pole enam piiratudMEGA-tahvlitel on väga suurte suurustga, mis on ainulaadsed turul.

RAAM – valmistatud korrosiooni eest kaitstud alumiiniumist, elegantse halli värviga. Tugevdatud konstruktsioon tagab kogu plaadi stabiilsuse ja vastupidavuse kahjustustele.

KASUTUS – plaat sobib ideaalselt nii kontorisse kui ka koduseks kasutamiseks. See on suurepärane varustus kaasaegsesse kontorisse , konverentsiruumi või ärihoonesse.

NB! Soovid tellida seda toodet suuremas koguses? Võta meiega ühendust!

Usaldusväärne kvaliteet

Valged keraamilised ALL-plaadid on valmistatud jäigast ja vastupidavast magnetplaadist, tänu millele omandab plaat magnetilised omadused . Lehtmetall on kaetud spetsiaalse keraamilise kattega, mis tagab suurema vastupidavuse UV-kiirgusele, kriimustustele, kriimustustele ja muudele igapäevasest intensiivsest kasutamisest tulenevatele kahjustustele. Tahvlil on säilinud kuivpühitava tahvli omadused! Tahvlile saab kinnitada igasuguseid magneteid: neodüüm, suveniire, klassikalisi, dekoratiivseid magneteid. See sobib suurepäraselt kasutamiseks ka magnetraamide ja muude magnettarvikutega.

Plaadi keraamilisel pinnal on 25-aastane tootjagarantii.

Projektori ekraan

P4 keraamiline tahvel pole mitte ainult magnetiline valgetahvel, vaid seda saab kasutada ka projektori ekraanina. Selle ainulaadse omaduse omandab see tänu matile keraamilisele pinnale. Matt viimistlus takistab valguse peegeldumist ja tagab esitluse täieliku loetavuse. Lisaks saab esitluse ajal selle pinnale vabalt markeritega kirjutada ning kuvatavate slaidide või kontuuride olulisi elemente märkida ja rõhutada. P4 projektsioonitehnoloogia on ALLboardsi originaalne ja ainulaadne kontseptsioon.

Kohandatud mõõtmed

Enamik turul saadaolevaid plaate on tootmistehnika tõttu piiratud suurusega. ALLboards kui üks juhtivaid plaaditootjaid on selle probleemi lahendanud ja suudab pakkuda MEGA-tahvleid suurtes  suurustes. Tavaline tahvli laius 120 cm ei ole enam piir, MEGAlauad on suuremad ja laiemad , mis annab teile mugavuse õige suuruse valimisel.

Vastupidav raam

MEGAboardsi seeria plaati ümbritseb elegantne hall alumiiniumraam. Raam on anodeerimisega kaitstud korrosiooni eest. Anodeerimine on protsess, mille käigus metalli pinnale moodustub alumiiniumoksiidi kiht. Tänu sellele ei ole raami pind mitte ainult kaitstud korrosiooni eest, vaid muutub ka siledaks ja läikivaks. Vaatamata suurele tugevusele on raam vaid 2 cm lai.

Lisaks on plaadi tagakülg tugevdatud tsingitud plekiga, et tagada veelgi suurem stabiilsus, kaitsta niiskuse ja painde eest.

Paigaldamine

Plaat on paigaldatud nelja auguga, mis asuvad konstruktsiooni nurkades. Komplektis on plaadi riputamiseks vajalik kruvide komplekt ja juhised. Samuti on olemas elegantsed plastkorgid, tänu millele on kinnituselemendid täiesti nähtamatud ega riku plaadi esteetikat. 

Plaati saab paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Kohandage see vastavalt oma vajadustele!

Tahvel on varustatud ka riiuliga markerite jaoks.

Rakendus

Keraamilisel magnetilisel valgel tahvlil on lai valik kasutusvõimalusi. See on suurepärane varustus kontorisse, ettevõttesse, konverentsiruumi või kooliruumi. See hõlbustab materjalide esitamist ning võimaldab planeerida tegevusi ja koostada päevaplaani. See on suurepärane kõikjal, kus plaati sageli ja palju kasutatakse. See toimib suurepäraselt ka projektsiooniekraanina ettevõtetes ja kodudes. 

Plaat sobib ka koduseks kasutamiseks. See töötab kodus korraldaja või planeerijana, turismimagnetite koht, kirjutama õppimise tahvel, jooniste tegemiseks . Sellele saab lisada olulist infot, fotosid, pilte, ostunimekirja, päevaplaani. Võimalusi on lõputult!

 

Kohandage tahvlit endale sobivaks

Meie müüdava plaadi mõõtmed pole sobivad? Kirjuta meile. Pakume mistahes suuruse ja kujuga laudade valmistamise teenust. Saate valida nii oma mõõtme kui ka kogu plaadi välimuse. Valge pinna asemel võib see olla teie väljatrükk või foto. Individuaalse hinna saamiseks võtke meiega ühendust!

Mõõdud:

150×150, 180×150, 200×150, 240×150, 300×150

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.