Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Puidust statiivi – molbert 145 cm

21.55

  • Materjal  – molbert on valmistatud täispöögipuidust,  tagades konstruktsiooni stabiilsuse  ja vastupidavuse kahjustustele
  • Reguleerimine  – molberti kõrgus maapinnast on 145 cm. Molbert on täielikult reguleeritav ja  toetab lõuendi suurusi 30 cm kuni 105 cm
  • Funktsionaalne –  molbertit saab kasutada nii stuudio- kui ka välitöödel. Ideaalne maalimiseks ja joonistamiseks. See võib toimida ka raamina maalide esitlemisel või raamina pulmades kasutamiseks.
  • Hoolikas viimistlus  – ALLboardsi molbert on täielikult poleeritud. Sellel on kokkupandav struktuur, mis on hoolikalt lihvitud. Pöögipuidul ei ole vaiku, mis võiks ümbrust määrida.
  • Kasutusvalmis – puidust molbert on kohe karbist võttes kasutusvalmis. Kõik komponendid on tehases paigaldatud ja paigaldatud, et vältida aeganõudvat käsitsitööd.

Kõrguse reguleerimine on lihtne ja intuitiivne! Piisab, kui keerata lahti tiibmutrid ja reguleerida kaks reguleeritavat riiulit (ülemine ja alumine) soovitud laiusele, olenevalt teie toest / pildist / tahvlist.

Molbertit saab kasutada komplektidena koos meie ALL-tahvlitega: kriit, magnet, valge, kork või tekstiil.

Molbert on kokku pandud ja komplektne ning kohe karbist välja võttes kasutusvalmis!

Laost otsas

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.