Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Kuivpuhastav magnettahvli magnetleht 80×95 cm – ruudustik

40.00

ALLboardsi magnetkate on praktiline ja funktsionaalne toode. Ideaalne koolis kasutamiseks.

Tänu magnetilisele ülekattele saate soovitud andmed hetkega esitada ja seejärel lihtsalt tahvlilt eemaldada. Kattekiht on täielikult kuivpühkitav, seega saab seda mitu korda kasutada. Saate seda puhastada käsna, lapi või paberrätikuga.

Katte üldmõõt on 80 cm x 95 cm , see sobib suurepäraselt traditsioonilise koolitriptühhoni tiiva sisse. Tagaküljel on kogu pind kaetud magnetfooliumiga.

Kattekiht kleepub igasuguste koolitahvlite ja lehepõhiste pabertahvelite külge. Märkus: kate ei kleepu klaastahvli külge!

Kattekiht on pakitud vastupidavasse papptorusse – see garanteerib, et ülekatte transportimisel ja hoiustamisel ei teki vigastusi.

PAKEND – kattekiht on pakitud vastupidavasse papptorusse , mis tagab selle täieliku ohutuse transportimise ajal.

Laost otsas

PRAKTILINE – magnetiline kattekiht on väga praktiline ja funktsionaalne toode. Saate selle tahvllile hõlpsalt kinnitada ja eemaldada. Kattel on korduvkasutatav kuivpuhastav pind, mida on lihtne puhastada ja hooldada.

MODERN – erinevalt konkurentidest on ALLboardide pealispinnal kogu tagakülg kaetud musta magnetfooliumiga . See tagab täiusliku nakkumise peaaegu igat tüüpi magnettahvlitele!

UNIVERSAALNE – magnetkatet saab kasutada laia tootevalikuga: valged magnettahvlid, keraamilised tahvlid, 3-osalised tahvlid, mobiilsed tahvlid. Selle suurus 80 x 95 cm sobib suurepäraselt tüüpilise 3-osalise tahvli tiiva sisse.

FUNKTSIONAALNE – ülekatet saab kasutada kontoris, koolis ja kodus. Koolis toimib toode väga efektiivse õppevahendina, mis võimaldab andmeid lihtsalt esitada.

PAKEND – kattekiht on pakitud vastupidavasse papptorusse , mis tagab selle täieliku ohutuse transportimise ajal.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.