Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Klaasplaat Vinoteek 60×65

25.30

Klaasist seinaplaat Must kivi 60x65cm pliidile.
Klaasist pritsmekaitse on hea lahendus pliidi või kraanikausi tagusele seinale.
Samuti saab seinaplaadiga katta ka juba kahjustatud seina.
Plaati võib puhastada klaasipuhastusvahenditega. Toode on valmistatud kvaliteetsest karastatud klaasist.

Laost otsas

Klaasist seinaplaat Vinoteek 60x65cm pliidile, dekoratiivne pritsmekaitse

  • Täiuslik kaitse mustuse eest – karastatud klaas tagab teie ahju taga oleva seina puhtuse! Kaitseplaat on suurepärane kaitse mustuse, kuuma rasva ja muude pritsmete eest.
  • Hügieeniline – klaas takistab mustuse ja bakterite sattumist tagaseinale . Selle tõttu on klaasist tolmukaitse hügieenilisem kui plast-, akrüül- või fooliumplaadid. Lisaks on klaas täiesti lõhnatu ja kergesti puhastatav.
  • Ohutu ja vastupidav – plaat on valmistatud kõrgeima kvaliteediga karastatud klaasist, mis on vastupidav kriimustustele ja kahjustustele. Karastatud klaas on täielikult vastupidav kõrgetele temperatuuridele, kuumale rasvale ja mustusele.
  • Lihtne paigaldada igale pinnale – kaitseplaati saab hõlpsasti paigaldada mis tahes pinnale: plaadid, krohv, värv, kipsplaat. Piisab liimi kandmisest tahvli selleks ettenähtud kohtadesse ja suruda see pinnale.
  • Kõrge trükikvaliteet – tänu ainulaadsele tootmistehnikale on klaasgraafikal äärmiselt realistlik välimus ja see esitab täiuslikult iga väikseima pildi moodustava detaili .

 

Kõrgeim kaitse

Hoidke köök korras ja puhas ALLboardi karastatud klaasiga! Pliidi taha seinale paigaldatud kaitseplaat kaitseb pritsmete eest kuuma rasva, keeva vee ja muude ahjuga töötamise kõrvalmõjude eest! Pliit on täiesti temperatuurikindel ja seda on väga lihtne puhastada!

Hügieen ja puhtus

Klaaspind tagab köögis kõrgeima hügieenitaseme. Tänu siledale pinnale ei pääse pliidiplaati toidujääke, vedelikke ega baktereid. See on kindel eelis puidust või plastist kaitseplaatide ees . Klaaspind on täiesti lõhnatu ja takistab lõhnade tungimist. Lisaks on klaasi väga lihtne pesta ja see aitab seda igapäevases kasutuses puhtana hoida .

Ohutu ja vastupidav

Plaat on valmistatud kõrgeima kvaliteediga karastatud klaasist. Karastatud klaas on vastupidav nõudele, kriimustustele söögiriistade või muude tööriistadega. Kõige olulisem omadus on aga vastupidavus kõrgetele temperatuuridele.

Lihtne kokku panna

Pliidiplaat on varustatud kahe ribaga, millele peate kandma pinnale sobivat liimi, millest pliidi tagakülg on valmistatud. Plaati saab kasutada mis tahes pinnal: plaadid, krohv, värv, kipsplaat. Ärge unustage plaatile ja oodata paar tundi, kuni liim kuivab.

Kõrgeima kvaliteediga trükk

Värvid on küllastunud ja iga väike detail on plaadil nähtav. Kasutatav tehnika võimaldab graafikat püsivalt kaitsta ja kaitsta värvide tuhmumise eest. Graafika säilitab täiusliku välimuse aastaid!

Plaadi valmistamiseks kasutati 4 mm paksust karastatud klaasi. Klaasi servad on lihvitud ja nurgad ümardatud. See tagab ohutuse igapäevases kasutuses. Tänu klaaspinnale on plaati igapäevaselt väga lihtne hooldada.

Klaasplaat on suurepärane ja universaalne kingiidee. Tänu oma elegantsele välimusele teeb see iga saaja õnnelikuks!

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.