Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Magnetiline klaastahvel Premium SUPERWHITE

27.00220.00

Klaasmagneetiline tahvel on erakordne toode, mis ühendab klassikalise kuivpühitava magnetilise tahvli funktsionaalsuse ja moodsa disaini. Premium SUPERWHITE magnetiline klaasplaat on valmistatud spetsiaalsest heledast klaasist, millel puudub rohekas varjund. Tänu intensiivsele valgele plaadile paistavad SUPERWHITE klaasist tahvlid hästi silma, mis köidab ruumis viibivate inimeste tähelepanu. Kvaliteetsed valgest klaasist tahvlid on mõeldud kasutamiseks nii koju kui kontorisse. Tänu moodsa stiili, aga ka lihtsuse ja funktsionaalsuse kombinatsioonile on see toode üha populaarsemaks muutumas.

Klaasmagneetiline tahvel on erakordne toode, mis ühendab klassikalise kuivpühitava magnetilise tahvli funktsionaalsuse ja moodsa disaini.
Superwhite klaasplaadid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest klaasist, nii et saate selle pinnale kirjutada nii püsimarkerite kui ka kriidimarkeritega. Tahvli pinda saab puhastada magnetilise käsna või lapiga. Kui kasutate püsivat markerit, soovitame kasutada puhastamiseks tahvlihooldusvedelikku või klaasipuhastusvahendit.

Superwhite tahvli tagakülg on tugevdatud galvaniseeritud ferromagnetilise lehega, andes sellele magnetilisi omadusi, mis tähendab otseselt võimalust kinnitada sisu spetsiaalsete magnetite abil.

Klaasi servad on lihvitud ja nurgad lõigatud täisnurga alla, mis annab tahvlile õhukese visuaali.
Magnetklaasist plaatide jaoks kasutage ainult spetsiaalseid neodüümmagneteid, millel on sobiv magnetjõud.
Tavalised magnetid ning dekoratiivmagnetid (suveniirid) ei jää enamasti ka klaasmagnetplaadile püsima, kuid alati on võimalus kleepida külge väike neodüümmagnet. Liiga tugevate neodüümi magnetide kasutamine võib plaati kahjustada.

Kaal -
Mõõtmed -
Mõõdud

60×40, 90×60, 120×90, 150×100, 150×120, 180×120, 200×100, 200×120

Sulle võib meeldida ka…