up to 23%

Magnetiline klaastahvel BLACK

29.90221.00

Klaasmagneetiline tahvel on erakordne toode, mis ühendab klassikalise kuivkustutatava magneetilise tahvli funktsionaalsuse ja moodsa disaini. Kvaliteetsest ning väga efektsest mustast klaasist tahvlid on mõeldud kasutamiseks nii koju, kontorisse kui ka toidlustus ettevõtetesse. Tänu moodsa stiili, aga ka lihtsuse ja funktsionaalsuse kombinatsioonile on see toode üha populaarsemaks muutumas.

Puhasta

Klaasplaadid on valmistatud kõrgkvaliteetsest klaasist, tehes võimalikuks selle pinnale kirjutada nii markerite kui ka kriidimarkeritega.
Tahvli pinda saab puhastada nii magnetilise käsna kui ka lapiga. Kui kasutate püsivat markerit, soovitame kasutada puhastamiseks pinnahooldusvedelikku või klaasipuhastusvahendit.

Tahvli tagakülg on tugevdatud galvaniseeritud ferromagnetilise lehega, andes tahvlile magnetilise omaduse, mis teeb võimalikuks spetsiaalsete klaastahvli magnetite kasutamise.

Klaasi servad on lihvitud ja nurgad lõigatud täisnurga alla, mis annab tahvlile õhukese visuaali.
Lisainfo: Magnetklaasist plaatide jaoks kasutage ainult spetsiaalseid neodüümmagneteid, millel on sobiv magnetjõud.
Tavalised magnetid ning dekoratiivmagnetid (suveniirid) ei jää enamasti klaasmagnetplaadile püsima, kuid alati on võimalus kleepida vajalike elementide külge väike neodüümmagnet. Liiga tugevate neodüümi magnetide kasutamine võib plaati kahjustada.

Kaal -
Mõõtmed -
Mõõdud

60×40, 90×60, 100×80, 120×90, 150×100