Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Kahepoolne puidust joonistustahvel lastele

59.90

Puidust kahepoolne magnetkriiditahvel lastele, tugevad, paksud puidust raam, kokkupandav.
KAKS kirjutuspinda – Lastele disainitud kahepoolsel joonistustahvlil on kaks erinevat pinda: kriit ja valge magnetiline. See annab lapsele valiku ja võimaldab kasutada nii kriite kui markereid!
TOODE LASTELE – laud on ideaalne toode lapsele. Laps saab seda kasutada mitmel viisil: kirjutama õppimiseks, loovate jooniste loomiseks, magnetite kinnitamiseks. Võimalusi on lõputult!
KERGE HOIUSTADA – kahepoolne laud on varustatud kokkupandava riiuliga. Tänu lihtsale mehhanismile saate tahvli väga kiiresti kokku panna ja lahti voltida. Riiul sobib suurepäraselt kohaks kriidi, magnetite või muude tarvikute hoidmiseks ning ühtlasi kaitseb maja mustuse ja kriidijääkide eest.
TUGEV JA VASTUPIDAV – Laste tahvel on valmistatud ülimalt vastupidavast ja tugevast männipuidust. Raamid on kuni 3,5 cm paksused, mis teeb need konkurentide toodetest tunduvalt paksemaks ja vastupidavamaks. Kogu konstruktsioon on 120 cm kõrge!

Laost otsas

KAKS JOONISTUSPINDA

Kahepoolsed laste tahvlid jalgadel on varustatud kahe funktsionaalse pinnaga. Üks neist on must, kriidine pind HDF-plaadil. Sellele saab kirjutada kriidimarkerite või kriidiga ning on lihtne puhastada käsna või paberrätikuga. Teine pind on valge, magnetiline, lakitud kuivpühitav tahvlipind. Valgele pinnale on võimalik kirjutada erinevat tüüpi markeritega ja kinnitada mis tahes tüüpi magneteid.

 

MÕELDES LASTELE

Kahepoolne joonistustahvel jalgadel on eriline toode Sinu lapsele. Tahvel tagab lapsele mitte ainult lõbususe pikkadeks tundideks, vaid ka jätkusuutliku arengu. Tahvlile saab luua erinevaid jooniseid, kirjutada sõnu, õppida tähti, numbreid. Võimalusi on lõputult. Täiendavaks eeliseks on magnetiline tahvlipind ja magnetiliste õppevahendite kasutamise võimalus tahvlil!

 

Kokkupandav RIIUL

Laud on varustatud tugeva kokkupandava riiuliga. Seda on lihtne kasutada ja samal ajal õigesti reguleeritud, et see oleks lapsele stabiilne ja ohutu. Tänu voltimise lihtsusele saate kiiresti kokku panna kogu laua, mis ei võta rohkem ruumi kui volditud triikimislaud! See on ideaalne lahendus ruumi säästmiseks majas või korteris. Lisaks mahutab riiulil suurepäraselt kõik tarvikud, magnetid, markerid ja kriidi. Veelgi enam, riiul kogub kogu puru ja kriiditolmu kokku nii, et need ei saasta keskkonda!

 

ROBUSTNE JA VASTUPIDAV

Kahepoolne joonistustahvel lastele on valmistatud vastupidavast tuhapuidust. See puit tagab kogu konstruktsiooni erakordse stabiilsuse, mis eristab ALL-plaate konkurentidest. Sa ei pea kartma, et juhuslik kukkumine lauad kahjustab! Tuhapuit on keskkonnale ohutu, ei eralda tolmu, vaiku ja on väga hügroskoopne, seega ei kahjusta seda kogemata raamile valatud vesi.

 

Tahvel lastele alates 3. eluaastast.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.