Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Järeltellimus! Kahepoolne reklaamtahvel metallraamis

96.00

Kahepoolne disain  

Reklaamitahvel koosneb kahepoolsest struktuurist, mis võimaldab esitada korraga kahte erinevat sisu. Samuti annab see tugevuse ja vastupidavuse erinevates tingimustes. Alumiiniumraam annab tervikule elegantse ilme. Avatud-sisesta-sulge-tüüpi sulguritega võimaldab see hõlpsat ja mitmekordset graafikavahetust.  

Reklaamikandja 

Tänu kahepoolse lukuga raami kasutamisele saate oma reklaami täielikult huvitaval ja ainulaadsel viisil esitada. Kutsu möödujaid oma üritusele, edasta infot eripakkumise kohta, esitle restorani menüüd, märgi tee oma peakorterisse – reklaamtahvel annab Sulle täieliku vabaduse graafika esitamisel. Võimalus valida paljude suuruste vahel: A1, A2, B1 ja B2, et sobitada toode kõige paremini teie ruumidega.  

Reklaamtahvli mõõtmed: 

  • lisatava plakati/graafika formaat: A1 
  • kaal: 6 kg

Laost otsas

  • Tugev pind – reklaamtahvel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Tsingitud lehest valmistatud terasest tagakülg tagab konstruktsiooni parema stabiilsuse ja töökindluse kui plastiktagade puhul. Anodeeritud alumiiniumraam tagab esitletava reklaami vastupidavuse.  
  • Praktiline – OWZ reklaamtahvel on universaalne . Ideaalne kohtadesse, kus tahame tõmmata lähedal liikuvate inimeste tähelepanu. Mõeldud reklaamide kuvamiseks plakatite või voldikute kujul teatrites, kinodes, muuseumides, restoranides, kohvikutes, baarides ja kõigis muudes asutustes, st kõikjal, kus on vaja tõhusat teabeedastust.  
  • Loetav reklaam – peale pandud peegeldusvastane kile kaitseb paigaldatud graafikat ja välistab pimestamise, säilitades samal ajal reklaami loetavuse. Ruumides esitatav teave on korralikult nähtav ka rasketes valgustingimustes.  
  • Kahepoolne struktuur – reklaamtahvel koosneb kahepoolsest konstruktsioonist , mis toetub neljale galvaniseeritud plekist jalale. Kokkupanduna meenutab see A-tähe kuju. Sellel on avatud-sisustus-sulgemise (OWZ) tüüpi alumiiniumist klõpsraam. 
  • Kerge ja vastupidav – plaati saab tänu kergele kaalule hõlpsasti ruumide vahel liigutada. Tugevad hinged blokaadiga enne voltimist hoiavad lisatud kuulutuse ühes kohas olenemata tingimustest. 
  • Lihtsus ja mitmekordne kasutamine – tagab graafika kohese kokkupanemise ja vahetamise, kasutades avatavat raami, millel on sulgurid. Saate graafikat vabalt vastavalt oma vajadustele muuta.  
  • Kasutusvalmis – pole vaja osi keerata, liimida ega ühendada. Toode on karbist võttes kohe kasutusvalmis . 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.