Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Otsid tahvlid oma kodukontorisse?

Kui mõtleme tahvlite peale, olgu see magnettahvel või tavaline korktahvel, tuleb esimesena ikka pähe kontor või töökoht. Miks aga on tark kasutada tahvlit kodustes tingimustes? 

Tahvel kodukontorisse

Praegusel ajal on väga paljud meist töötamas kodust ning on sunnitud kohanema uue elukorraldusega.

Oleme tähendanud, et kodukontori tahvel on selleks suurepärane lahendus. Jaga lihtsalt tahvel kahte osasse „töö millega peab veel tegelema“ ning „töö mis on lõpetatud“ ning Sul on selge ülevaade kõikidest oma tegemata ning tehtud ülesannetest. Nõnda ei teki momenti, et mõni tähtis ülesanne või mõttevälgatus jääb unustusse. Kasutades kahepoolset tahvlit saad vajadusel tahvli tagumisele küljel harjutada oma „mõttepõrgatusi“, justkui tehes seda kontoris. Suurepärane abimees!

Magnettahvel kööki

Piim sai otsa aga keegi ei öelnud seda? Meie lemmik tahvli otstarve on jooksva toidukaupade loendi pidamine. Kui majapidamisest midagi otsa saab, kirjutame selle kohe tahvlile ja kui keegi plaanib peale tööd poest läbi käia, siis lihsalt pildistame tahvlit nutitelefoniga. Sellel põhjusel on tahvli olemasolu majas väga mugav

Magnettahvel lastele

Tahvlid lastele

Peremänguõhtu on alati lõbus, aga kuidas oleks asja veidi ägedamaks muuta? Kodus oleva tahvliga saate mängida mänge, mis on palju lahedamad kui traditsioonilised lauamängud. Meile meeldib väga tahvlile joonistada ning seda meeldib eriti teha ka noorematel liikmetel. Samuti kui tegu on väga kunstilembeliste lastega kes kipuvad seintele ning laudadele joonistama saate  kergesti selle mure kas kriidi- või magnettahvli näol hoopis rõõmuks muuta.

Teadetetahvel kalendri pidamiseks

Raske on ilma abivahenditeta oma elutempot juures organiseeritud püsida. Mõne inimese jaoks aitab lihtsalt motiveerivast tsitaadist tahvlil. Teistele peredele meeldib hoopis märkida tahvlile tähtsaid sündmuseid ning kuupäevi. Eriti motiveeriv on kirjutada välja kõik märgilise tähtsusega saavutused mis pereliikmete seas juhtunud, nõnda saate iga päev tahvlist möödudes uhkusega neid vahvaid sündmuseid meenutada.

Blogi postitused

Loe ka meie teisi postitusi

Leia inspiratsiooni ning infot meie toodete kohta.