Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Praktilised jõulukingitused

Lähenev jõuluaeg tähendab paljudele jõulustressi mis tuleneb mööda poode kolamisest ja muretsemisest mida oma lähedastele kinkida. Hea kingitus peaks olema praktiline, asjalik, korralik ning kingituse saaja peaks tundma, et tema peale on mõeldud.
Pole veel sellist kingitust leidnud? Meil võib olla Sinule lahendus!

KINGITUS ISALE/MEHELE

Leida kingitust mehele on üks raskemaid ülessandeid. Valisime oma toodete seast välja kõige mitmekülgsemad tooted tublidele meestele, kes ei tee kingivalikut kunagi kergemaks öeldes vaid “mul ei ole midgi vaja”.

Võtmekapp on vajalik igas kodus, klaastahvel leiab kasutust modernsete isade kodukontorites. Magnettahvel Combi on super lahendus nii töötuppa kui ka kontorisse. Korktahvel on praktiline lahendus töökotta või garaaži.

KINGITUS EMALE/NAISELE

Tahvel ei ole kindlasti esimene idee mis tuleb mõttesse kui otsid kinki naisele. Tihti tahetakse kinkida midagi pehmet, ilusat ning õrna. Selle aasta soovitus oleks aga teha kingitus mis jääb kingi saajale aastateks.

Magnetiline kriiditahvel sobib hästi kõikidesse eluruumidesse ning tänu selle magnetilisele omadusele on hea sellele paigaldada mälestusi täis suveniiri-magneteid. Korralik tahvel kodus aitab igapäeva elu organiseerida ning mõtteid korrastada. Prindiga klaastahvlid on visuaalselt ilusad ka ilma, et neile midagi kirjutada või riputada, kuid asendavad hästi igavat tahvlipinda.

KINGITUS LAPSELE

Kingitus mis arendab lapse oskusi kuid mis on hea nii meelelahutuseks kui ka ajaveetmiseks on parim idee. Meie tootevalikus mitmeid tahvleid mis on mõeldud lastele igas vanuses.

Magnetilised metalltahvlid on lõbusad ja kaalult väga kerged. Tahvlil on hea hoida korda kodustel ülessannetel ja tunniplaanidel. Kriiditahvel on lemmik kingitus joonistajatel ning väikestel koolijutsidel kes õpivad alles tähti. Kahepoolne jalgadel tahvel on täiuslik kingitus kuna sellel on kaks erinevat tahvlipinda mille saab oma soovi järgi ära kaunistada. Toode on stabiilne ning kasutamisvalmis.

  • Magnetiline metalltahvel Tunniplaan
  • Magnetiline kriiditahvel puitraamiga Maja
  • Kahepoolne puidust jalgadel tahvel lastele
  • Kriiditahvel erinevates toonides raamiga
  • Magnetiline metalltahvel Kollane tunniplaan
On Key

Sarnased postitused

Praktilised jõulukingitused

Tagasi blogipostituste juurde Lähenev jõuluaeg tähendab paljudele jõulustressi mis tuleneb mööda poode kolamisest ja muretsemisest mida oma lähedastele kinkida. Hea kingitus peaks olema praktiline, asjalik,

Trükitahvlid – kas tasub tooteid isikupärastada?

Ajal, mil erinevatele toodetele on piiramatu ligipääs, püüame teha mitte ainult läbimõeldud ostusid, vaid otsida ka esemeid, mis paistaksid silma ainulaadsusega. Traditsiooniliste kingituste ostmine asendub aeglaselt ebatavaliste ideedega, näiteks trükitahvlitega. Kas tasub kujundada isikupärastatud tooteid ja millised on nende eelised?

Sooduskampaania

Tagasi blogipostituste juurde Sooduskampaania tingimused 14.11.2022 KAMPAANIA TINGIMUSED Kampaania “ESMASPÄEV10” kehtib 14.11.2022 kõikidele täishinnaga toodetele kasutades kampaania sooduskoodi.Soodustuse saamiseks tuleb lisada sooduskood “ESMASPÄEV10” ostukorvi leheküljel