Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

MEGAtahvlid – erakordselt kõrged tahvlid meie turul

Uuendasime  toidlustus- ja hotellivaldkonna tootevalikut ning räägime neist täpsemalt. 

MEGAtahvlid – Klassikalised keraamilised magnettahvlidtahvlid mis on erakordse 150cm kõrgusega.

Maailm on seni lähtunud standardmõõtudest. Kui pikkus pole olnud tavaliselt probleem, ulatudes isegi 400 cm-ni, siis tavaliste magnettahvlite kõrgus oli piiratud 120 cm-ga. ALLboardsi MEGAboards sari on uuenduslik, tuues turule uued suured tahvlid – isegi 150 cm kõrgused, mis säilitavad endiselt kõik magnettahvlid omadused.

Meie meeskond sai insiratsiooni selle toote väljatöötamisel klientide korduvatest hinnapäringutest ning töötas välja uutes kõrgusest toote.

MEGAboardsi seeria keraamilised projektsioonitahvlid säilitavad kõik olulised funktsioonid. Milleks on magnetilised, kuivalt kustutatavad ja võimalus kasutada multimeediaprojektori ekraanina. Tahvli pind on kaetud spetsiaalse keraamilise kulumiskindla kattega. Keraamilisel pinnal on 25-aastane tootjagarantii.

MEGAtahvlite suurus on täielik uudsus. Neid plaate iseloomustab nende ebastandardne kõrgus, mis on kuni 1,5 m.
Tavaliselt on pakutakse tahvlit viies standardpikkuses: 1,5m, 1,8m, 2m, 2,4m ja 3m, kuid tahvli pikkuse saab tellija valida ka individuaalselt, kuna iga MEGA-tahvel valmistatakse eritellimusel.

Toote paigaldamine, vaatamata selle mõõtmetele, ei tohiks probleeme tekitada. Kõigi nende konstruktsiooni nurkades on spetsiaalsed kinnitusavad. Kõigi keraamiliste plaatide komplekt sisaldab kruvisid ja montaažijuhendit. Komplekti kuuluvad plastikkatted muudavad kinnituselemendid täiesti nähtamatuks ega riku tahvli esteetikat.

MEGAboards seeria magnettahvlid sobivad suurepäraselt suurtesse ruumidesse ja suurtele seinapindadele. Tänu kasutatud projektsioonitehnoloogiale, mis on ALLboardide unikaalne kontseptsioon, sobivad need tahvlid suurepäraselt kontoritesse ja suurematesse konverentsiruumidesse.

 

Klõpsake [SIIA] ja vaadake MEGAboardide kohta lisateavet. Mittestandardsete mõõtmetega tahvlid võivad täita ruumi, kus sellist toodet vajatakse. Pakume professionaalset nõu plaadi teie ukseni toimetamise teenusega.