Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Tahvlite valimise kiirjuhend

Kas teatsid, et magnettahvleid on kahte erinevat tüüpi ning need erinevad üksteisest väga palju, esitlustahvleid võib kasutada  nii tehases kui ka lastetoas ning meie kõik esitlustahvlid on magnetilised?

Mis on magnetahvel?
Magnettahvel on seotud peamiselt koolides kasutatava tootega, kuid selle kasutamine, isikupärastamise võimalus ja mitmekülgsus muudavad selle ideaalseks ka teistes ruumides, alates tootmissaalidest kuni kaasaegsete lastetubadeni või kontoriteni.

Magnettahvlid
Tahvlipindu on kahte tüüpi: lakitud metall või keraamika. Need on üksteisega visuaalselt sarnased ja mõlemad võimaldavad teil markeriga pinnale kirjutada. Muidugi saate kasutada tahvlite jaoks mõeldud markereid. Klassikalistele tahvlitele on paigaldatud alumiiniumraam, kuid meil on saadaval ka looduslikust või lakitud puidust raamiga lauad.

Lakitud tahvlid
Korduva kirjutamise võimalus samale pinnale on tahvlite suurimaks plussiks. Tahvel toimib ideaalselt kohtades, kus on palju informatsiooni jagamis ja kirjutatu muutmist, nt. keeltekoolides, koolituskursustel, töötubades, samuti ettevõtetes, kus sageli korraldatakse kontseptuaalseid koosolekuid. Tahvli magnetiline funktsioon võimaldab magnettahvli külge kinnitada märkmeid või muid esemeid.

Keraamilised tahvlid
Magnettahvel mis on kaetud keraamilise kihiga. Seda iseloomustab pikaajaline vastupidavus. Tahvli üldised omadused on lakitud tahvlitega sarnased, kuid keraamilised tahvlid taluvad nii intensiivset kasutamist kui ka sagedast kustutamist koolides, loengusaalides ja koolituskeskustes. Keraamilised tahvlid on väga vastupidavad kriimustustele ja markeritindile, meie tootegrupp p4 iseloomustab  projektsioonipind, mis tähendab, et neid on võimalik kasutada projektorina ekraanina.

Esitlustahvlite tüübid – millist valida?
Kui seisame silmitsi vajadusega osta magnet- või kriiditahvel, tekib küsimused milline toode on teie parim valik. Praegu võib turult leida terve rea erinevatele nõudmistele vastavaid  tahvleid, tasub veidi uurida saadaolevate valikute kohta, nii et kontrollige, mille poolest tooted üksteisest erinevad ja millele peaksite tähelepanu pöörama? Mõelge, milline neist on teie vajadustele parim lahendus!

Kriidilauad
Traditsiooniline tahvel, mida igaüks meist klassiruumides kohtas. Lisaks tavapärasele kasutamisele sobivad nad suurepäraselt turundusteabe edastajatena näiteks külalislahkuse või kaubanduse valdkonnas. Lisaks seinaplaadi ilmsele vormile on ka teisi tooteid, nn kõnniteedel asetsevad harkjalad, mis toimivad suurepäraselt kahepoolsete reklaamstendidena. Harkjalad esitlevad möödakäijatele informatsiooni või pakkumist tihedalt külastatavas kohas.

Korgi või riidest teadetetahvlid
Lisaks klassikalisele magnettahvlitele on ka korgi- või viltpinnaga tahvli valimise võimalusi. See on ainulaadne tahvlitüüp – tahvlid ei ole mõeldud neile markeriga teabe kirjutamiseks, vaid dokumentide, fotode, piltide või märkmete kinnitamiseks nööpnõeltega.

Klaasist magnetplaadid
ALLboardi klaasmagnettahvlid on valmistatud 4mm paksusest karastatud klaasist. Selle materjali valik mõjutab mitte ainult plaadi enda tugevust, vaid eelkõige ohutust. Kukkumisel laguneb klaas väikesteks tükkideks, mida hoiab pinnal spetsiaalne kiht. Klaasplaadi pinnal on kuivpühkimisomadused – sellele saab kirjutada klaasiplaatide jaoks mõeldud kuivpühkimis- või kriidimarkerite abil. Kirjutatud teksti saab käsna või lapiga lihtsalt maha pühkida. Iga klaasplaadi tagakülg on tugevdatud tsingitud ferromagnetilise lehega, mis annab sellele magnetilised omadused – kuid selle pinnale saab kinnitada ainult spetsiaalseid neodüümmagneete.
Klaasist magnetplaat on erakordne toode, mis ühendab klassikalise kuivpuhastiga magnetplaadi funktsionaalsuse kaasaegse disainiga. Klaasist magnetlauad sobivad ideaalselt igasse interjööri: traditsioonilistest kontoritest, läbi pööningute, ülevate korterite ja korterite interjöörideni

Nagu näete, saate vastavalt oma vajadustele valida paljude erinevate materjalide vahel, millest magnettahvleid valmistatakse. Erinevate tahvlite valik võimaldab kõigil leida endale midagi.
Magnetplaadi valimisel on kõige olulisem määratleda selle funktsioon. Kui tahame kohtumistel või koolitustel / õppetundides mõtteid edastada, probleeme lahendada, valime tavalise puhta  magnettahvli. Kui aga otsime juhatust järgmise päeva, nädala või kuu tegevuste kavandamiseks, tasub planeerijatele tähelepanu pöörata. Kui tahame sõnumeid edastada, sobib ideaalselt korgi- või tekstiiliteadetetahvel. Vaadake meie suurt valikut. 

Blogi postitused

Loe ka meie teisi postitusi

Leia inspiratsiooni ning infot meie toodete kohta. 

Sooduskampaania

Tagasi blogipostituste juurde Sooduskampaania tingimused 14.11.2022 KAMPAANIA TINGIMUSED Kampaania “ESMASPÄEV10” kehtib 14.11.2022 kõikidele täishinnaga...

Read More