Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Klaastahvlite erilised magnetid

ALLboardsi klaastahvlid on väga erilised tooted. Tänu tahvlite kõrgele kvaliteedile, esteetikale, klaasi lihtsuse ja kaasaegse disaini kombinatsioonile tellitakse neid tahvleid edukalt nii kodudesse kui kontoritesse. Meie kataloogis olevad klaasesemed on ohutud, kergesti puhastatavad ja mis kõige tähtsam – funktsionaalsed. 

KLAASTAHVLI MAGNETILISED OMADUSED

ALLboardsi klaastahvlid on väga erilised tooted. Tänu tahvlite kõrgele kvaliteedile, esteetikale, klaasi lihtsuse ja kaasaegse disaini kombinatsioonile tellitakse neid tahvleid edukalt nii kodudesse kui kontoritesse.
Meie kataloogis olevad klaasesemed on ohutud, kergesti puhastatavad ja mis kõige tähtsam – funktsionaalsed. KLAASTAhvlid on tahvlid, millel lisaks kuivpühkivale pinnale (tahvlile saab kirjutada klassikaliste markeritega kuid soovitame parimaks lahenduseks klaastahvli markereid) on ka magnetilised omadused. Siiski tuleb meeles pidada, et mitte igat tüüpi magnetid klaastahvliga ei toimi. Magnet plaadi toimimiseks on vaja spetsiaalseid neodüümmagneteid.

MIKS EI KINNITU TAVALISED MAGNETID KLAASTAHVLILE?

Karastatud klaasi väliskiht nõrgestab magnetplaadi magnetjõudu.
Seega ei toimi iga magnet klaasplaatidel ja võib lihtsasti ära kukkuda või üldse mitte kinnituda. Reisihuvilised võivad sel juhul pettunud olla, sest dekoratiivsetel meenetel on üldjuhul vaid nõrga magnetjõuga magnetid.
Klaasplaadid täidavad siiski oma magnetilisi funktsioone, kui sellel kasutatakse spetsiaalsete suure magnetjõuga magnetiteid – Neodüümi magnetid.

MILLISEID MAGNETEID VALIDA?

Tänu oma magnetilisele tugevusele on neodüümmagnetid ideaalne lahendus klaasi jaoks.
Nende kasutamisega saate mugavalt oma klaastahvlile esitada märkmeid või meeldetuletusi. Spetsiaalsete magnetite soetamiseks, külastage meie klaastahvli magnetite katekooriat ( VAATA SIIT! ) , kus on saadaval erinevat tüüpi neodüümmagneteid.

Neodüümmagnetid on eritooted. Nende kasutamisel tuleks meeles pidada paari olulist asja:

  • Liiga suurte neodüümmagnetite kasutamine võib oma kaalu tõttu kahjustada klaasikihti – soovitame ostmisel sellele tähelepanu pöörata;
    magneteid tuleks kinnitada ja eemaldada pigem libistades
  • Ei tohi kasutada lakitud või keraamilise kattega magnettahvlite puhul – need võivad kahjustada tahvli pinda;
  • Tuleb hoida lastest eemal – reeglina on need magnetid väikesed ja laps võib need alla neelata, samuti tuleb neid kasutades olla ettevaatlik sisselõigete suhtes (tugev külgetõmme võib nahka lõigata);
  • On rabedad, seega peaksite nende ühendamisel olema eriti ettevaatlik;
    nende tugeva magnetiseerimise tõttu
  • Tuleks hoida elektroonikaseadmetest eemal.

Klaastahvlid on pakkumine kõigile neile, kes hindavad elegantsi ja funktsionaalsust. Need tahvlid näevad suurepärased välja, neile saab kirjutada ning tänu neodüümmagnetitele saab neile hõlpsalt kinnitada ka mistahes märkmeid ja muid abivahendeid. Soovitame teil tutvuda meie klassikaliste ühevärviliste tahvlitega (VAATA SIIT!) pildiga klaastahvlitega (VAATA SIIT!) või tellides endale eritellimusel valmistatud klaastahvli, mille tellimisega saate alustada meie eritellimusttööde lehetlt (VAATA SIIT!).

Loe veel

Sarnased postitused

Praktilised jõulukingitused

Tagasi blogipostituste juurde Lähenev jõuluaeg tähendab paljudele jõulustressi mis tuleneb mööda poode kolamisest ja muretsemisest mida oma lähedastele kinkida. Hea kingitus peaks olema praktiline, asjalik,

Trükitahvlid – kas tasub tooteid isikupärastada?

Ajal, mil erinevatele toodetele on piiramatu ligipääs, püüame teha mitte ainult läbimõeldud ostusid, vaid otsida ka esemeid, mis paistaksid silma ainulaadsusega. Traditsiooniliste kingituste ostmine asendub aeglaselt ebatavaliste ideedega, näiteks trükitahvlitega. Kas tasub kujundada isikupärastatud tooteid ja millised on nende eelised?

Sooduskampaania

Tagasi blogipostituste juurde Sooduskampaania tingimused 14.11.2022 KAMPAANIA TINGIMUSED Kampaania “ESMASPÄEV10” kehtib 14.11.2022 kõikidele täishinnaga toodetele kasutades kampaania sooduskoodi.Soodustuse saamiseks tuleb lisada sooduskood “ESMASPÄEV10” ostukorvi leheküljel