Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

HORECA tootevalik

Uuendasime  toidlustus- ja hotellivaldkonna tootevalikut ning räägime neist täpsemalt. 

Iga restorani pidaja teab, et ainuüksi ilus sisekujundus ning hea toit ei garanteeri klientidevoogu. Samuti ei saa klientidele info edastamist panna vaid oma tublide klienditeenindajate õlule. 
Konkreetne ning kiire info edastamine on inimeste teenendamisel üks lihtsaimaid viise kuidas oma töömahtu vähendada ning potensiaalseid kliente püüda. 

 

Reklaam harkjalad, kriiditahvlid ja magnettahvlid on parimad tooted klientide meelitamiseks teie poodi ja ettevõtetesse.HoReCa tööstus (hotellid, restoranid, kohvikud) kogub iga aastast-aastasse populaarsust, ning paljud ettevõtted on hakanud valmistama spetsiaalselt sellele grupile pühendatud tooteid.

Sel aastal on ALLboards laiendanud oma tootevalikut uute harkajalgade, magnet- või kriiditahvlite variantidega. Ja see pole veel kõik!

Harkjalad kriiditahvlid

Need puidust abimehed ei puudu ühestki kohvikust. Harkjalga on väga kerge liigutada ning kasutada mitmeteks erinevateks otstarveteks. Kas kliendid ei leia veel teid ülesse või paljud ei tea, et tegu on vinoteegiga? Kahepoolse reklaamtahvli abil saate edastada rohkelt informatsiooni nii suurelt või kirevalt kui seda soovite. Puidust harkjalgu on meie valikus väga erinevates värvides, suurustes, kujudes ning erinevate omadustega.

Kriiditahvli pinnaga harkjalad on musta tooni ja vastupidava pinnaga, millele saab kirjutada kriidi või kriidimarkeritega. Käsna või lapi abil saate hõlpsalt kustutada teksti või joonistatud pildi. Kõik selle tootepere tarvikud on saadaval [SIIN].

 Harkjalad sobivad suurepäraselt sise- ja välistingimustes kasutamiseks.

 ALLboards pakkub mitme erineva viimistlusega harkjalgu, neid on saadaval erinevat tüüpi raamidega, näiteks: naturaalne puit, lakitud puit, värvitud puit, lai puitraam ja lainekujuline puit.

Lisaks pakuvad ALL-tahvlid kolme tüüpi tahvlipindu: tavalist, veekindlat ja magnetilist.

Tahvleid on saadaval kolmes suuruses: 100x60cm, 118x61cm ja 150x61cm. Sellele kõigele lisaks valmistame soovi korral toote igas suuruses, ka mittestandardse!

Reklaamtahvlid on ideaalne lahendus eelkõige hotellindussektorile, aga ka igale muule ärile. See on ruumide funktsionaalne kaunistus, mis meelitab kliente, nii et need töötavad hästi baarides, kohvikutes, lõunabaarides ja pagaritöökodades. Tahvel on suurepärane lahendus ka väiksematele ettevõtetele, näiteks kauplustele, lillepoodidele, juuksurisalongidele ning juuksuri- ja ilusalongidele.

 A-tahvli raam on suurepärane valik ka lapse tuppa kasutades kriiditahvlit loomingulisteks mängudeks või kirjatähtede harjutamiseks ja joonistama õppimiseks. Tootele võib kirjutada absoluutselt kõike : Uus menüü, tutvustused, pakkumised, aga ka pildid või meeldejäävad loosungid, mis tõmbavad kõigi tahvlist möödujate tähelepanu.

 Pakume ka eritellimusel valmistatud harkjalg reklaamtahvlit, mis tahes suuruses, mis tahes trükise või graveeringuga.

 TÄISPAKKUMINE SAADAVAL [SIIN]

Kriiditahvlid

Oled sa kas Itaalias või Eestis. Kriiditahvel puitraamil on populaarne igas riigis ja kindlasti on antud toode meie klientide üks lemmikuimaid lahendusi kuidas lõunapakkumisi või menüüd klientidele edastada. Tootele saab kirjutada kriitide või kriidimarkeritega, samuti sobib kiiriditahvlile kirjutada ka klaastahvli markeritega millega joonistades on markeri eemaldamine imelihtne.  Menüüd saab silmapaistvamaks või sisekujundusega sobitada valides erinevate raamivärvide vahel.

ALLboardsi mustad kriiditahvlid on vastupidava pinnaga, valmistatud HDF- või ABS-plaadist, kaetud spetsiaalse lakiga.

Sellele saab kirjutada kriidi või kriidimarkeritega ning seejärel teksti käsna või lapiga pühkida.

ALLboards mustad kriiditahvlid on saadaval erinevat tüüpi raamidega, näiteks: naturaalne puit, lakitud puitja värviline puit.

Ja erinevad pinnad: tavalised, veekindlad ja magnetilised.

Kõigile vajadustele kohandatud suurus, alates 50x40cm kuni 200x120cm.

 Tutvu meie kriiditahvlite pakkumisega [SIIN]

Kahepoolsed kriiditahvlid lauale

ALLboards’i HoReCa pakkumine sisaldab ka väikeseid kahepoolseid mitme kuju ja mustriga lauatahvleid.

Tänu tahvli pinnale saate neile lihtsalt kriidiga või kriidimarkeritega kirjutada. Ideaalne, et pakkuda oma klientidele kogu neile vajalikku teavet.

Sobib suurepäraselt lauale või letile või hoopis restorani või baari asetamiseks.

Lauatahvlid kinnitatakse puidust lakitud alustele.
Neid on saadaval paljudes unikaalsetes kujundustes:
lõikelaud,
kohvitass, jäätisekoonus, õllekruus, pitsaviil, veiniklaas
dekoratiivne ruudukujuline või ovaalne
A4-suuruses ristkülik
ja A5-suuruses ristkülik
Tutvu kogu lauaplaadi kriiditahvlite valikuga [SIIN]