Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Eritellimuse esitamine

Otsid toodet koju, kontorisse, kooli või hoopis tahad disainida oma brändi jaoks uue toote? Pakume erinevaid lahendusi kõigile! Loe täpsemalt eritellimustahvli tellimisest ja võimalustest.

Millal tellida eritellimustahvel?

Kuigi jaekaubanduses on pakkuda hulganisti erinevaid valmistooteid, teame oma kogemusest ja suhtlusest eraklientidega kui ka äriklientidega, et sellest alati ei piisa. Tihti otsitakse just teatud mõõtude ja omadustega tahvleid ning sellega saame aidata Teid meie. Võta meiega ühendust ja valmistame just teie soovidele ja vajadustele vastava esitlustahvli.

Miks tellida eritellimusel valminud tahvel?

Kuidas alustada?

Eritellimustööd tellides võib kergesti segadusse sattuda erinevatest protsessidest. Omades visiooni ja nõudmisi uuele tootele viime Teid läbi oma tellimuse protsessist.  Jälgides kõiki samme saame garanteerida, et toode mis jõuab Teieni vastab täpselt Teie soovidele.

Play Video

Eritellimusel seinatahvlid

Meie peamine tootesari on seinatahvlid. Need tooted ei sisalda täiendavaid raame ega kinnitusreelinguid, seega on nende eritellimusel valmistamine lihtsam. Kõikide eritellimusel valmistatud seinatahvlite puhul säilitame standardse tootepaigutuse ja -struktuuri ning muudame ainult toote mõõtmeid vastavalt kliendi soovile. Seda tüüpi tahvlite hulgas eristame järgmisi pindu:

Allboardsis on teil võimalus osta populaarne eritellimusel valmistatud magnetiline tahvel. Kriiditahvlid on klassikaline ja ajatu lahendus paljudele tööstusharudele ja haridusasutustele. Lisaks klassikalisele tahvlipinnale on meil võimalik toota ka magnetilise omadusega tahvleid. Eeliseks on ka võimalus tellida pind soovi korral kliendile sobivas toonis. Eriellimustahvlite pakkumist täiendab lai raamivalik – puitkarkassid on meil võimalik värvida mis tahes kujuteldavas värvitoonis, alumiiniumraame saab aga sobituda kõikide enamuste tootepindadega. Kriidipinna kasutamiseks välitingimustes saame valmistada eritellimusel veekindla kriiditahvleid mis sobivad ka vihmastes ilmastikutingimustes.

Allboardsis on teil võimalus osta populaarne eritellimusel valmistatud tahvel. Kriiditahvlid on klassikaline ja ajatu lahendus paljudele tööstusharudele. Lisaks klassikalisele pinnale on meil võimalik toota ka magnetpinnaga tahvleid. Eeliseks on ka võimalus tellida pind soovi korral rohelist või teist värvi. Mõeldud tahvlite pakkumist täiendab lai raamivalik – puitkarkassid on meil võimalik värvida mis tahes kujuteldavas värvitoonis, alumiiniumraamid aga sobivad alati valitud pinnaga. Kriidipinna kasutamiseks välitingimustes saame valmistada eritellimusel veekindla kriiditahvli

Allboardsis on võimalik tellija soovil valmistada ka eritellimusel teadetetahvel. Kohandatud korktahvleid, nagu tahvlid ja kriiditahvlid, saab valmistada puidust või alumiiniumist raamides. Neile, kes otsivad raamita lahendust, on meil võimalus müüa eritellimusel valmistatud korkplaat rullis. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Klientidele, kes otsivad raamita seinatahvleid, pakume erinevaid klaastahvleid. See lahendus on väga kaasaegne ja paistab teiste raamideta tahvlite seast silma. Raamita magnettahvlite puhul  on meie vaieldamatu hitt supervalge viimistlus. Klaastahvel on  paksusega 3 mm, millel on samad omadused nagu igal tahvlil. Meilt saate tellida erinevates toonides klaastahvleid, esitade vaid hinnapakkumises omale sobiv RAL värvitoon. Samuti kanname tahvlipinna alla ka teile sobivad printe ja logosid. Toode jääb klaaspinna alla tänu millele tahvlil olev graafika ei kulu. Erilahendusena pakume ka tahvlipinna nurkade lõikamist kumeraks.

Klientidele, kes otsivad raamita tahvleid, pakume eritellimusel valmistatud raamita paneele ning magnetilisi klaastahvleid mille kinnitussüsteem on peidetud tahvli tagaossa. Magnetilised tahvlipaneelid on väga mitmekülgsed ning neid saab paigaldada mitmeti, näiteks on võimalik paneele paigaldada spetsiaalsete ehitusliimidega või hoopis magnetitega. Magnetpaneele saab kinnitada ka äärtest puurides paneeli nurkadesse või äärtesse augud.

Kui meie dekoratiivmaalide standardmõõtmed ei vasta teie vajadustele, on meil võimalik toota ka seda tüüpi eritellimusel valmistatud tooteid. Allboardsist saate tellida:

  • kohandatud karastatud klaasist trükised
  • kohandatud metalliplaaid
  • kohandatud lõikelauad
  • eritellimusel köögipritsmekaitsmed

Valige teile huvipakkuv mudel ja küsige teavet meie ekspertidelt

Eritellimusel mobiilsed tahvlid

Hoolimata keerukamast konstruktsioonist ja alumiiniumraamist suudame teile pakkuda spetsiaalselt valmistatud mobiilset tahvlit. Täpsemalt on tegemist kahepoolse pöörleva mobiilse tahvliga, mis on saadaval meie tavapakkumises. Samuti on pinna valmistamise võimalus vastavalt kliendi soovile. Saadaolevad pinnatüübid on samad mis tahvlil – lehtmetall või keraamiline. Mobiilsel tahvlil on võimalik olla kriidipinnaga.

Mõõdu järgi valmistatud harktahvlid.

Teame väga hästi, kui oluline on reklaamiaspekt kõikide ruumide puhul. Seda kasutavad paljud ettevõtjad ning paljusid kohtame linnakeskustes ja külades. Kui soovid eristuda oma reklaamtahvliga muuhulgas standardmõõtudega või kui sa ei ole leidnud meie pakkumisest õiget suurust, valmistame meeleldi vastavalt Sinu vajadustele eritellimusel kõnnitee reklaamtahvel. Saadaolevad pinnatüübid ja puitkonstruktsioonid on samad, mis klassikalistel seinatahvlitel.

Kuidas alustada?

Eritellimuse esitamise teekond

Saada oma projekt

Andke meile teada oma ideedest ja soovidest lehekülje allpool asuvas ankeedis. Soovime teada, milliste pinnaga te oma tahvlit soovite ja millised on tahvli täpsed mõõtmed. Lisaks saate meile kirjeldada projekti, mille jaoks teie eritellimusel valmistatud tahvel on mõeldud. Tihti mängib siinkohal rolli tahvli otstarve ja põhiline kasutaja ning paigalduseks mõeldud ruum. Tänu oma pikale kogemusele suudame teid parimal juhul nõustada. Ideaalis saate oma projekti meile esitada diagrammide või sarnaste toodete abil

Hinnapakkumine

Selgitades välja soovitud toote ning nõudmised, saadame projekti detailid edasi meie töökatele projektijuhtidele. Iga projekti jaoks tehakse isikupärastatud arvutus, võttes arvesse mitmeid aspekte, nagu transpordikulud, kuluv aeg, toote suurus ja tüüp. Hinnapakkumise koostamisele kuluv aeg sõltub soovitud toote või toodete keerukusest. Erilahendusega printtoodete puhul saadame koos hinnapakkumisega kinnitamiseks ka tahvli visuaalid.

Makse

Eritellimusel valmistatud tahvlite eest tasumisel pakume oma klientidele tasumist pangaülekandega, mis toimub eelnevalt väljastatud arve alusel. Tellimus läheb töösse vaid peale ülekande laekumist või pangast saadud maksekorralduse esitamisel. Väljastame ka e-arveid.

Kohaletoimetamine

Saadame tellimuse teie soovitud aadressile, samuti on võimalik meilt tellida ka tellimuste tarnet koos paigaldusega. Alati saate tulla ka tellimusele järele meie väljastuslattu ,selleks eelnevalt kokku lepitud aegadel.

Kontaktid

Hanked ja projektid

info@magnettahvlid.ee
Telefon: +372 5625 8383

Lihtsa eritellimuse tellimine!